چادر مسافرتی اتومات و ضد آب سرا

چادر مسافرتی اتومات و ضد آب سرا

چادر اتومات سرا ( saraa teravel tent)، چادری مناسب برای طبیعت دوستان اهل سفر ، آفرود ر ها و خانواده ها

طراحی سایت

مزایای شاخص چادر اتومات سرا:

طراحی سایت

جنس چادر مسافرتی اتومات سرا

جنس پارچه بکار رفته از پلی استر بوده که باعث شده تا 2000 میلی لیتر مقاومت در برابر آب داشته باشد، در صورتی که چادر اتوماتیک خریداری شده دو پوش باشد مقاومت آن در برابر آب چند برابر بیشتر می شود.

همچنین پشه بند آن از ورود حشرات موزی جلوگیری میکند.

پایه ها و سازه اتوماتیک در چادر سرا
پایه ها به دلیل نیاز به انعطاف و باز بسته شدن، از کامپوزیت ساخته می شوند که بسیار با کیفیت هستند، پایه ها تماما با رابط و باتصالات از جنس پلی آمید بهم مرتبط میشوند.

روش نصب چادر مسافرتی اتوماتیک سرا

باز کردن چادر مسافرتی اتوماتیک سرا:یکی از مهم ترین تفاوت های که این محصولات با سایر انواع چادر مسافرتی همچون چادر فنری، و عصایی دارند نوع سازه آن ها است. سازه این محصولات کاملا اتوماتیک می باشد و سازوکاری شبیه چتر دارد. در واقع سازه آن دارای شش ستون است که در قسمت بالا به یک محوری متصل می گردند . روی این محور یک حلقه تعبیه گشته است که قابلیت حرکت کردن به سمت بالا و پایین را دارد و از طریق آن می توان به راحتی چادر را باز و بسته نمود.

برای نصب چادر مسافرتی اتوماتیک فقط کافی است که محصول را از کیف مخصوصش خارج کنید و ستون های آن را باز نمایید حال چتر را به حالت ایستاده و عمودی بر روی سطح زمین قرار دهید . حال داخل چادر نیم باز ، بایستید . داخل چادر ، از سقف ،یک رشته طناب آویزان است . این طناب را طی سه مرحله بکشید. (مرحله اول : قرار گرفتن پایه ها در یک راستا. مرحله دوم: قرار گرفتن حلقه روی محور پایین با حلقه بالا .مرحله سوم : کشش محکم تر تا حلقه ها در هم چفت شوند )

در صورت نیاز میتوانید از پوشش کوتاه قرار داده شده در کیف حمل چادر ، برای بستن هواکش سقف استفاده کنید

در هنگام سرما و بارندگی بسیار شدید استفاده از پوشش دوم بسیار مناسب است.

بستن چادر مسافرتی اتوماتیک سرا : جمع کردن چادر مسافرتی نیز همانند چتر بسیار راحت می باشد . حلقه محور بالایی را به سمت پایین فشار دهید با این کار همه ستون ها به هم نزدیک می گردند. که این ستون ها در دو قسمت قابل خم شدن هستند با جمع کردن ستون های آن چادر به راحتی جمع آوری می گردد.

طراحی سایت

طراحی سایت

کاربر گرامی؛ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان؛ با شماره تلفن 36218003 - 026 و یا با شماره همراه 09128121814 تماس حاصل فرمایید و یا با استفاده از فرم زیر؛ درخواست تماس نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

درخواست تماس

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.