کیسه خواب

کیسه خواب

خواب يکي از ضروريات انسان مخصوصا براي تجديد قوا محسوب مي‌شود، بنابراين کيسه خواب راحت و نرم و گرم از اهميت بالايي برخوردار است کيسه خواب از وسايل ضروري يک طبيعت‌گرد و كوهنورد است که بيشتر در برنامه‌هاي چند روزه که احتياج به شب‌ماني در کوه دارد استفاده مي‌شود. كيسه خواب يك جزء مهم و اساسي در كوهنوردي به حساب مي‌آيد، به دليل اينكه مانع نفوذ رطوبت مي‌شود و هم در مقابل سرما از ما مراقبت مي‌كند. کيسه خواب‌ها بر حسب مواد مصرف شده در تهیه آنها و براساس قابلیت نگهداری دما و یا به عبارتی بهتر قابلیت مقاومت در برابر سرما به دو نوع پَر و الياف تقسيم‌بندي مي‌شوند

کیسه خواب به صورت کیسه ای دوخته می شود که تشکیل شده از پارچه ضد آب و پشم شیشه میباشد ، به خاطر وجود پشم شیشه کیسه خواب گرم ونرم میباشد.پوشش دادن آن با پارچه ضد آب به این خاطر است تا از نفوذ آب یا حشرات جلوگیری کند.این کیسه خواب در مسافرتها و کوهنوردیها و ... مورد استفاده قرار میگیرد.از خصوصیت این کیسه خوابها سبک وراحت بودن آنهاست.

این کیسه خواب با توجه به ابعادی که دارد، برای افراد با قدهای گوناگون مناسب است و تقریبا بیشتر مردم می‌توانند از آن استفاده کنند. برای باز و بسته‌کردن این کیسه‌خواب یک زیپ بلند در کنار آن قرار گرفته است. با استفاده از این زیپ می‌توان به‌سادگی خود را در کیسه‌خواب جا کرد و از خوابیدن در طبیعت لذت برد. این کیسه خوابها انتخاب مناسبی برای علاقه‌مندان در سفرهای طبیعت‌گردی است.

شرکت دکاموند بزرگترین تولید کننده کیسه خواب در انواع ، سایزها ، جنس ها و رنگ های مختلف در کشور است.


کیسه خواب

کاربر گرامی؛ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان؛ با شماره تلفن 36218003 - 026 و یا با شماره همراه 09128121814 تماس حاصل فرمایید و یا با استفاده از فرم زیر؛ درخواست تماس نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

درخواست تماس

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

ویژه ها

  • نظری ارسال نشده است

پسندها

  • نظری ارسال نشده است

تذکر

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر شرکت دکاموند بدون ذکر منبع و بدون اطلاع از این شرکت پیگرد قانونی دارد.

استخر پیش ساخته ایرتکس

استخر پرتابل پرورش ماهی

چادر مسافرتی اتومات و ضد آب سرا

محاسبه آنلاین حجم استخر مستطیل

حجم مخزن مستطیل شکل

محاسبه آنلاین حجم استخر دایره ای

حجم استخر دایره ای