چادرهای کوهنوردی

چادرهای کوهنوردی

طراحی سایتطراحی سایت

صرف داشتن توان و انرژی کافی و روحیه و زمان در اجرای برنامه های کوهنوردی امکان دست یابی به قلل مرتفع را فراهم نمی سازد. کوهنوردان در رویارویی با کوهستان به تدریج با گذشت سال های طولانی دریافته اند، که وسایل و تجهیزات تا چه اندازه در موفقیت یا شکست آنان تاثیر دارد. در طی این سال ها وسایل کوهنوردی هر روز کامل تر گردیده اند و کوهنوردان با به دست آوردن روش های جدید و استفاده از این گونه وسایل موفقیت های چشمگیری در زمینه های صعود قلل مرتفع و سنگ نوردی به دست آورده اند. وسایل بجز دست یابی به موفقیت، در نگهداری از جان انسانی این سرمایه ارزشمند حیات مادی نیز نقش به سزایی را داشته است. با توجه به این مسائل خوبی در می یابیم که با در دست داشتن وسایل ناقص و یا حتی بدون وسیله نمی توان به راحتی از پس معضلات کوهنوردی برآمد. پس هر کوهنورد با تجربه ای می یابد به تدریج و با برنامه ریزی خاصی در طول دوران کوهنوردیش به تکمیل وسایل و تجهیزات خود اقدام کند و پس از آن که به سطح ارزنده ای از آن دست یافت ، خواهد توانست خود را با شرایط بسیار متنوع و دشوار کوه سازگار نماید. با توجه به برودت هوا در ارتفاعات پوشش چادر باید ضد آب باشد و از برودت هوا جلوگیری نماید. چادر کوهنوردی از تجهیزات بسیار ارزشمند و مهم کوهنوردان در راه صعود به قله های مرتفع می بشد.

یکی از این تجهیزات مهم چادر کوهنوردی می باشد.

دکاموند در خط تولید خود به این نیاز کوهنوردان توجه ویژه ای مبذول داشته و هم اینک بدینوسیله چادر های کوهنوردی خود را معرفی می نماید.


از ویژگی های این چادر ها :

طراحی سایت فوق العاده سبک و کم حجم

طراحی سایت ضد آب و ضد گاز

طراحی سایت با دوام و جادار در رنگ های سفارشی

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

کاربر گرامی؛ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان؛ با شماره تلفن 36218003 - 026 و یا با شماره همراه 09128121814 تماس حاصل فرمایید و یا با استفاده از فرم زیر؛ درخواست تماس نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

درخواست تماس

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

ویژه ها

  • نظری ارسال نشده است

پسندها

  • نظری ارسال نشده است

تذکر

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر شرکت دکاموند بدون ذکر منبع و بدون اطلاع از این شرکت پیگرد قانونی دارد.

استخر پیش ساخته ایرتکس

استخر پرتابل پرورش ماهی

چادر مسافرتی اتومات و ضد آب سرا

محاسبه آنلاین حجم استخر مستطیل

حجم مخزن مستطیل شکل

محاسبه آنلاین حجم استخر دایره ای

حجم استخر دایره ای