چادر مسافرتی اتومات و ضد آب سرا

چادر مسافرتی اتومات و ضد آب سرا

چادر اتومات سرا ( saraa teravel tent)، چادری مناسب برای طبیعت دوستان اهل سفر ، آفرود ر ها و خانواده ها

طراحی سایت

مزایای شاخص چادر اتومات سرا:

  • این چادر ها همانند چتر های بارانی باز می شوند، یعنی بازو ها و ستون ها به پارچه متصل بوده و با باز کردن آن ها، چادر به راحتی سرپا می شود. برای سفر های خانوادگی بسیار مناسب بوده و در کمتر از 1 دقیقه قابل نصب یا جمع آوری می باشد که مهم ترین ویژگی این محصول می باشد.
  • در این چادر ، موضوع تهویه هوا به خوبی در طراحی مد نظر گرفته شده است . علاوه بر تعبیه درب و دو پنجره داراری توری ضد حشره(مانند سایر چادر ها) ، هواکشی جهت تهویه هوای محبوس شده بالای چادر، در سقف ، با توری ضد حشره ، دیده شده است . این امر در فصول گرم سال و همچنین در مناطق معتدل و گرم ، ایجاد احساس آرامش بیشتر به فرد در موقع استراحت میدهد.
  • چادر سرا ، با در نظر گرفتن پوشش دوم ، و ایجاد لایه عایق ( هوای محبوس بین دو لایه ) ، از اتلاف حرارت جلوگیری کرده ، و محیطی مناسب برای استراحت در هوای سرد را به ارمغان می آورد.
  • کیف تعبیه شده در داخل چادر ، جهت قرار دادن وسایل ضروری مانند تلفن همراه ، کیف پول ، چراغ قوه و ...، موردی بسیار پرکاربرد می باشد.
  • ساک حمل و نقل ، همراه چادر ارائه می شود.
  • تنوع در رنگ ، مطابق هر سلیقه ای

طراحی سایت

جنس چادر مسافرتی اتومات سرا

جنس پارچه بکار رفته از پلی استر بوده که باعث شده تا 2000 میلی لیتر مقاومت در برابر آب داشته باشد، در صورتی که چادر اتوماتیک خریداری شده دو پوش باشد مقاومت آن در برابر آب چند برابر بیشتر می شود.

همچنین پشه بند آن از ورود حشرات موزی جلوگیری میکند.

پایه ها و سازه اتوماتیک در چادر سرا
پایه ها به دلیل نیاز به انعطاف و باز بسته شدن، از کامپوزیت ساخته می شوند که بسیار با کیفیت هستند، پایه ها تماما با رابط و باتصالات از جنس پلی آمید بهم مرتبط میشوند.

روش نصب چادر مسافرتی اتوماتیک سرا

باز کردن چادر مسافرتی اتوماتیک سرا:یکی از مهم ترین تفاوت های که این محصولات با سایر انواع چادر مسافرتی همچون چادر فنری، و عصایی دارند نوع سازه آن ها است. سازه این محصولات کاملا اتوماتیک می باشد و سازوکاری شبیه چتر دارد. در واقع سازه آن دارای شش ستون است که در قسمت بالا به یک محوری متصل می گردند . روی این محور یک حلقه تعبیه گشته است که قابلیت حرکت کردن به سمت بالا و پایین را دارد و از طریق آن می توان به راحتی چادر را باز و بسته نمود.

برای نصب چادر مسافرتی اتوماتیک فقط کافی است که محصول را از کیف مخصوصش خارج کنید و ستون های آن را باز نمایید حال چتر را به حالت ایستاده و عمودی بر روی سطح زمین قرار دهید . حال داخل چادر نیم باز ، بایستید . داخل چادر ، از سقف ،یک رشته طناب آویزان است . این طناب را طی سه مرحله بکشید. (مرحله اول : قرار گرفتن پایه ها در یک راستا. مرحله دوم: قرار گرفتن حلقه روی محور پایین با حلقه بالا .مرحله سوم : کشش محکم تر تا حلقه ها در هم چفت شوند )

در صورت نیاز میتوانید از پوشش کوتاه قرار داده شده در کیف حمل چادر ، برای بستن هواکش سقف استفاده کنید

در هنگام سرما و بارندگی بسیار شدید استفاده از پوشش دوم بسیار مناسب است.

بستن چادر مسافرتی اتوماتیک سرا : جمع کردن چادر مسافرتی نیز همانند چتر بسیار راحت می باشد . حلقه محور بالایی را به سمت پایین فشار دهید با این کار همه ستون ها به هم نزدیک می گردند. که این ستون ها در دو قسمت قابل خم شدن هستند با جمع کردن ستون های آن چادر به راحتی جمع آوری می گردد.

طراحی سایت

طراحی سایت

کاربر گرامی؛ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان؛ با شماره تلفن 36218003 - 026 و یا با شماره همراه 09128121814 تماس حاصل فرمایید و یا با استفاده از فرم زیر؛ درخواست تماس نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

درخواست تماس

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

ویژه ها

  • نظری ارسال نشده است

پسندها

  • نظری ارسال نشده است

تذکر

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر شرکت دکاموند بدون ذکر منبع و بدون اطلاع از این شرکت پیگرد قانونی دارد.

استخر پیش ساخته ایرتکس

استخر پرتابل پرورش ماهی

چادر مسافرتی اتومات و ضد آب سرا

محاسبه آنلاین حجم استخر مستطیل

حجم مخزن مستطیل شکل

محاسبه آنلاین حجم استخر دایره ای

حجم استخر دایره ای