درباره ما

طراحی سایت

موسس و بنیانگذار شرکت تولیدی صنعتی دکاموند


جعفر امامی ، با ایمان راسخ به یاری خداوند
وتلاش بی پایان توانست شرکتی را بنا نماید که تولیدات
آن در نوع خود بهترین و مرغوبترین کالا باشدوحتی در مقابل نمونه های خارجی این نوع کالاها بهترین باشد.

تاریخچه :

موسسین شرکت تولیدی صنعتی دکاموند ، پس از پیروزی انقلاب اسلامی و الهام از فرمان حضرت امام خمینی ( ره ) مبنی بر اینکه (( هر کسی که فکر می کند که می تواند به نفع اسلام و به نفع بندگان اسلام کاری انجام دهد ، منتظر دستور مافوق نباشد ، این حکم اسلام است )) بر آن شدند که در جهت رسیدن به خود کفایی و قطع وابستگی در زمینه تولید انواع پارچه های ضد آب و ضد گاز شیمیایی وارد عرصه گسترده این صنعت جهانی شوند.
پس از بررسی های اولیه و جمع آوری اطلاعات و دانش فنی لازم ، که چندین سال به طول انجامید ، شرکت در سال 1366 تاسیس و به ثبت رسید تا بتواند دانش و اطلاعات جمع آوری شده و اندوخته خود طی مدت زمان گذشته را در عرصه عمل به بازار مصرف عرضه نماید.

در این مرحله مهندسین شرکت توانستند به کمک صنعت گران داخلی و دانش فنی موجود بدون کوچکترین وابستگی ، اولین ماشین کوتینگ تولید داخل را در سال 1369 به بهره برداری آزمایشی برسانند و با تکمیل و بهینه سازی شرایط تولید تا سال 1372 ، موفق شدند در این سال مجوز تولید انواع پارچه های اندود شده را از وزارت محترم صنایع استان تهران دریافت نمایند در سال 1379 با تلاش شبانه روزی موسسین و مهندسین ، شرکت توانست بدون کو چکترین وابستگی در تجهیز کلیه ماشین آلات و فرمول های شیمیایی اولیه تهیه مواد ، تولید خود را در سطح انبوه به کلیه بازارهای مصرف عرضه نماید.
نظر سنجی های صورت گرفته از مصرف کنندگان تولیدات شرکت در رشته های صنعتی مختلف بیانگر این موضوع است که تولیدات این شرکت نه تنها قابلیت رقابت با مشابهات خارجی خود را داشته ، بلکه در بسیاری از موارد نیز در جهاتی از آنها پیشی گرفته است.
امروزه این شرکت و مجموعه تولیدی آن قادر است بیش از 200 نمونه تولید شده خود را که همگی آنها در بازار مصرف جایگاه صنعتی خود را یافته است ، توانمندانه تولید و عرضه نماید.


شرکت دکاموندفعالیت ها :
پاره ای از سازمان ها و شرکت هایی که این شرکت توانسته است با ارائه محصولات با کیفیت با آنها فعالیت مستمری داشته باشد ، اختصارا به شرح ذیل حضورتان معرفی می گردند :
ارتش جمهوری اسلامی ایران
هلال احمر جمهوری اسلامی ایران
سازمان امداد و اوژانس کشور
سازمان زندانها
صنایع میلاد
شرکت والعصر
شرکت فخر ایران
شرکت ابهر بافت
شرکت ایرا دوخت گستر
شرکت آدینه گستر
شرکت عیسی
شرکت کمک پا
شرکت زرپود

بخشی از سفارشات انجام شده در سال 91 مریوط به سازمان ها و شرکتهای زیر می باشد :

پشتیبانی امور دام استانها (اصفهان ، مشهد ، همدان ، لرستان ، اراک ، ...)

مرکز درمانی شهید باهنر کرمان

استخر دانش کرج

صنایع هوایی قدس

شرکت آب و فاضلاب استان البرز

فروشگاه رفاه استان البرز

صنایع چوب و کاغذ مازندران

تعاونی مسکن رسا

و شرکت های : ( ایده آل سانا، آرد زرین مشهد ، پاترا بتون ، پارس پی بی ال ، آیپک ، بهارجین اصفهان ، سرزمین سبز تهران ، پیشرو صنعت طیوران ،مدحت ، بهروان گستر پویا ، پیشرو صنعت طیوران ، گندم کوب ، لوله ماهشهر ، .... )

طرحهای در دست اقدام :


از جمله طرحهای در دست اقدام این شرکت می توان به سه طرح ذیل اشاره نمود :


1- توسعه خط دوم تولید شرکت در زمینه تکمیل کالاهای تکمیلی و تولید انواع پوشاک ضد اب ، کیسه خواب ، انواع چادرهای امدادی و سایر موارد ، به منظور افزایش قابلیت شرکت در زمینه اشتغال زایی.

2- ایجاد خط تکمیل محصولات تولیدی شرکت که قابلیت چاپ در سطوح مختلف را دارند ، به شکلی که پس از تولید انواع پارچه های بنری بتوان با قبول سفارشات ، انواع بیلبوردهای تبلیغاتی را چاپ نمود.
3- شرکت با توجه به اطلاعات به دست آورده به این نتیجه رسیده است که جهت افزایش توانایی خود در زمینه رقابت اقتصادی با رقبای داخلی و خارجی باید قیمت تمام شده محصولات خود را تا سطح ممکن کاهش دهد ، در این راستا از طرح های بسیار مهم شرکت ایجاد یک خط تولید گسترده می باشد به نحوی که کلیه مراحل بافندگی ، رنگرزی و چاپ ، کوتینگ در یک مکان صورت گیرد تا هزینه تولید تا حد امکان کاهش یابد .

توان تولید :

توان تولید شرکت در سال در یک شیفت کاری بالغ بر 3000000 متر مربع انواع پارچه های کوت شده می باشد.
سیستم فروش شرکت بر پایه دریافت سفارش پایه گذاری شده است .

جعفر امامی

کاربر گرامی؛ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان؛ با شماره تلفن 36218003 - 026 و یا با شماره همراه 09128121814 تماس حاصل فرمایید و یا با استفاده از فرم زیر؛ درخواست تماس نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

درخواست تماس

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

ویژه ها

  • نظری ارسال نشده است

پسندها

  • نظری ارسال نشده است

تذکر

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر شرکت دکاموند بدون ذکر منبع و بدون اطلاع از این شرکت پیگرد قانونی دارد.

مطالب مرتبط

استخر پیش ساخته ایرتکس

استخر پرتابل پرورش ماهی

چادر مسافرتی اتومات و ضد آب سرا

محاسبه آنلاین حجم استخر مستطیل

حجم مخزن مستطیل شکل

محاسبه آنلاین حجم استخر دایره ای

حجم استخر دایره ای