ملاقات فرماندار کرج با آقای امامی مدیرعامل دکاموند

طراحی سایت
فرماندار کرج : سیاست ما حمایت از کارآفرینان و رفع موانع تولید است.
مهندس شفقی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج در ملاقات با مهندس امامی مدیر عامل شرکت تولیدی دکاموند گفت : رفع موانع تولید و رشد مشاغل خانگی یک استراتژی مهم برای ما در استان البرز و شهرستان کرج است... وی افزود باید به سمت گسترش مشاغل خانگی در استان باشیم که این امر بدون چالشهای اداری و دغدغه های کارآفرین ها می تواند معضل بیکاری را درمان کند . شفقی تصریح کرد تلاش ها و زحمات کارآفرینان و از جمله مدیریت شرکت دکاموند در عرصه اشتعالزایی قابل تقدیر و سپاس است. در این دیدار مهندس امامی ضمن سپاس از دیدار با فرماندار کرج اظهار داشت : راه رفع دغدغه های اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی درکشور در گرو حمایت کامل دولت از صاحبان سرمایه است. امامی گفت شرکت دکاموند با تولید بیش از 500 محصول در زمینه
پلاستیک بیش از ۳ دهه است که به تولید و اقتصاد کشور خدمت می کند. مدیر عامل شرکت تولیدی دکاموند افزود : تولیدات ما در حوزه های صنایع آب و فاضلاب ، کانال های آب، پرورش ماهی ، آبزی پروری . انواع استخرهای ذخیره آب کشاورزی . راه آهن ، فرودگاه . خطوط مترو . آبگیری ، گود برداری . استخر آب . انواع چادرهای مسافرتی . پوشش سقف و غیره را شامل می شود....در پایان این دیدار مقرر شد فرماندار کرج در ابتدای سال آینده از شرکت دکاموند بازدید و نسبت به رفع موانع تولید و تسهیل روند رو به رشد این شرکت و همکاری در ترویج اشتغال خانگی مساعدت لازم را بعمل آورند.

کاربر گرامی؛ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان؛ با شماره تلفن 36218003 - 026 و یا با شماره همراه 09128121814 تماس حاصل فرمایید و یا با استفاده از فرم زیر؛ درخواست تماس نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

درخواست تماس

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

ویژه ها

  • نظری ارسال نشده است

پسندها

  • نظری ارسال نشده است

تذکر

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر شرکت دکاموند بدون ذکر منبع و بدون اطلاع از این شرکت پیگرد قانونی داشته و خواهد داشت.

محاسبه آنلاین حجم استخر مستطیل

حجم مخزن مستطیل شکل

محاسبه آنلاین حجم استخر دایره ای

حجم استخر دایره ای
نمایش

درخواست تماس شناور

درخواست تماس شناور

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)